Vychutnajte si leto a slniečko na maximum 18.06.2020

https://www.tevos.sk/wp-content/uploads/2020/06/niv-sun-2020-scaled.jpg

Získajte farbu pokožky a pleti, akú si prajete. Vieme, ako na to!

Zatiaľ čo v dávnych dobách bola belostná pokožka považovaná za symbol dokonalej krásy, dnes už sa na jej sfarbenie pozeráme úplne inak. Len čo vyjde jarné slniečko a začne hriať, snažíme sa využiť každú príležitosť na to, aby sme získali nádherné, ideálne bronzové opálenie, ktoré navyše ešte dlho vydrží. Nikdy by sme ale nemali zabúdať na škodlivosť UV lúčov, ktoré môžu našu pokožku a pleť poškodzovať. Pri každom, aj veľmi krátkom, pobyte na slnku by sme teda mali myslieť na ochranu pred nimi. Zabránime tým nielen vzniku možných zdravotných problémov, ale aj vzniku vrások, poškodení buniek a nakoniec aj predčasnému starnutiu pokožky. Telo pri pôsobení slnečného žiarenia začne samo produkovať melanín, ktorý pokožku chráni. Keďže sú ale UV lúče čím ďalej silnejšie, nestačí to.

Pokožka sa dokáže brániť sama, ale aj tak potrebuje pomoc.

Opáliť sa? To chceme počas jari a leta všetci. Zvlášť ženy si na krásne bronzovú pleť a pokožku potrpia. Nikdy ale nezabúdajme na to, že svetlé typy sa neopália tak ako tmavé typy. Ak bude žena so svetlými očami a svetlými vlasmi trvať na sýto bronzovej farbe pokožky, pravdepodobne ju nedosiahne, ani keby na slniečku strávila poriadne dlhú a nezdravú dobu. Melanín, ktorý telo produkuje, sa o bunky v pokožke do značnej miery postará, ale každý z nás sa už určite niekedy spálil a vie, že bez krémov, olejov, mliek a sprejov s ochranným faktorom to jednoducho nejde. Opálenie je totiž krásne, ale oveľa cennejšie je naše zdravie.

 Dokonalá ochrana

Všetky produkty z radu NIVEA SUN majú takzvanú fotostabilnú, svetlu odolnú ochranu. To znamená, že pleť si uchováva svoju prirodzenú ochrannú bariéru, ktorú ešte podporí výber správneho opaľovacieho krému. Pamätajte na to, že opaľovací krém sa postupne stiera. A to nielen pri styku s uterákom, ale i s pieskom, s vodou, alebo keď sa spotíte. Preto sa vždy po dvoch hodinách znovu natrite.

Starostlivosť, ktorá chladí a upokojuje

Krásne opálenie nie je zadarmo. Vaša pokožka dlhodobým vystavovaním slnečným lúčom trpí a vysušuje sa. Aby zostala zdravá a hebká, je nutné jej venovať dôkladnú starostlivosť po každom opaľovaní. Po dlhšom čase strávenom na slniečku potrebuje pokožka hydratovať. Rad produktov NIVEA Po opaľovaní je vyvinutý práve s ohľadom na túto potrebu: Zabezpečujú hydratáciu. Osviežujú pokožku. Majú chladivý efekt. Aby vaša pokožka vydržala čo najdlhšie dozlatista opálená, použite Mlieko na opaľovanie predlžujúce opálenie. Poskytne vašej pleti hydratáciu a upokojenie po pobyte na slnku. Zloženie s prírodnými rastlinnými výťažkami navyše podporuje tvorbu melanínu, a tým udržuje vašu pokožku krásne bronzovú aj dlho po dovolenke. 

Zdroj:NIVEA.SK

 


cheap jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap jerseys from chinacheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap mlb jerseyscheap nfl jerseys