Vlastnoručne vyrobený adventný kalendár. 18.11.2021

https://www.tevos.sk/wp-content/uploads/2021/11/1ak1-scaled-1.jpeg

Rok prešiel ako voda a čoskoro sú tu opäť Vianoce. Mnohí z nás sa na toto obdobie veľmi tešia. Čas strávený s rodinou, dobré jedlo a pokojné prežitie sviatkov je prianím väčšiny. Už budúcu nedeľu zapálime prvú adventnú sviečku a prípravy na Vianoce sa môžu pomaly začať. Čo tak spríjemniť toto obdobie vášmu blízkemu a darovať mu vlastnoručne vyrobený adventný kalendár? Že ako na to? My vám radi pomôžeme.

Klasický čokoládový adventný kalendár, ktorý je venovaný najmä deťom, pozná asi každý. Deti sa nevedia dočkať otvoriť každý deň jedno okienko, pochutnať si na čokoláde a byť o krôčik bližšie k Vianociam. Na trhu sú dostupné však už aj rôzne druhy adventných kalendárov, ktoré potešia nielen deti, ale aj dospelých. V ponuke sú zdravšie verzie čokoládových kalendárov, niektoré sú naplnené čajmi, kozmetikou, sviečkami, či alkoholom. Výber záleží od osobných preferencií a finančného rozpočtu.

V posledných rokoch sa stala vlastnoručná výroba adventných kalendárov veľmi populárna. Ľudia chcú potešiť svojich blízkych s maličkosťami šitými na mieru. Výroba je veľmi jednoduchá a obdarovanému zaistí radosť z každého jedného dňa adventu. Zároveň poslúži ako dekorácia vo vašej domácnosti a navodí tu správnu sviatočnú atmosféru. Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov ako si vyrobiť svoj vlastný
adventný kalendár, ktorým môžete potešiť svojho partnera, priateľa, či niekoho blízkeho.


Ako začať?

  • Stanovte si maximálny rozpočet, ktorý chcete na darčeky minúť. Nejde o to dotyčnú osobu ohúriť, ale potešiť maličkosťou na ktorú sa môže tešiť každý deň.
  • Napíšte si zoznam dní a ku každému dňu postupne pridávajte darček, ktorý máte v pláne darovať. K darčeku môžete pridať aj cenu. Takto si viete sledovať, koľko darčekov vám ešte chýba a či ste stále vo svojom rozpočte.
  • Ak už viete, komu chcete adventný kalendár venovať, skúste si premyslieť aké sladkosti dotyčný najradšej konzumuje, akú kozmetiku používa, aký čaj pije, či má rád sviečky, atď. Pod textom sme pre vás pripravili niekoľko nápadov, tak sa kľudne môžete inšpirovať. Fantázii sa medze nekladú.
  • Ak už máte darčeky vybrané a kúpené, je čas ich zabaliť. Balenie radíme robiť priebežne, lebo nie každý má trpezlivosť zabaliť 24 darčekov na poslednú chvíľu. Tu sa nám opäť hodí náš zoznam, lebo presne vieme, čo sa kde nachádza.
  • Darčeky môžete zabaliť jednoducho do vianočného baliaceho papiera a nálepkami označiť deň 1 až deň 24. Dostupné sú aj ľanové taštičky, ktoré viete zavesiť na drevenú palicu, prípade starý drevený rebrík. Použiť sa dajú dekoratívne taštičky či klasické papierové obaly na desiatu. V niektorých obchodoch je možné dokonca dostať aj prázdnu predpripravenú sadu na naplnenie.
  • Keď sú darčeky zabalené, a vy ste so svojim výsledok spokojný, nezostáva už nič iné len adventný kalendár naaranžovať a čakať na 1. december. Veríme, že obdarovaná osoba bude veľmi milo prekvapená a takto si obdobie adventu vďaka vám spríjemní ešte viac.

Tipy na darčeky: rôzna kozmetika (pomáda na pery, lak, sprchový šampón, krém na tvár, maska na tvár, špirála…), rôzne sladkosti, fotka v rámčeku, ochranné sklo na telefón, lístok do kina, semienka byliniek na pestovanie, miniatúry alkoholu, balíček kávy, rôzne sviečky, malý zápisník, bižutéria, termoska na kávu,
ochranný obal na slúchadlá, atď.

Ak neviete, čo by ste do adventného kalendáru z kozmetiky mohli ešte zabaliť, neváhajte sa opýtať nášho personálu. Veľmi radi Vám s výberom pomôžeme.

Prajeme vám príjemný advent a veľa inšpirácie pri výbere darčekov.

Nina Herelová


cheap jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap jerseys from chinacheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap mlb jerseyscheap nfl jerseys