Vianočné darčeky 03.12.2018

https://www.tevos.sk/wp-content/uploads/2018/12/baner1218.jpg

Zimný mesiac December zasadol na svoj trón a vzal do rúk žezlo. Pred nami sú štyri týždne jedného z najobľúbenejších mesiacov v roku. Lyžiari dúfajú, že tento rok Perinbabka nebude zaháľať a aj napriek globálnemu otepľovaniu sa im ujde biela snehová perina. Milovníci prírody a poľnohospodári zas dúfajú, že príroda si dostatočne oddýchne, aby na jar v plnej sile ukázala svoju krásu a obdarovala nás plodmi. No väčšina z nás miluje tento mesiac hlavne preto, že sú Vianoce.

Vianoce sú najkrajšími sviatkami roka. Upratujeme, pečieme sladké vianočné pečivo, zdobíme si svoje domovy rôznymi dekoráciami a zháňame darčeky pre svojich najbližších. Kúpa vhodného darčeka však môže byť pre mnohých z nás poriadnym orieškom.

Kozmetické balíčky

Medzi obľúbené darčeky, ktoré nakupujúci často zvolia ako vhodný dar pod stromček, patria kozmetické balíčky. Sú to naozaj skvelé a praktické darčeky, ktoré obdarovaného určite potešia. Len sa treba trafiť do tej správnej značky a obsahu!

Ako na to? Každú ženu určite poteší jej obľúbený sprchový gél v kombinácii s telovým mliekom. Voňavým mydlom nič nepokazíte. Hitom sezóny, keďže sa opäť vracajú do módy, sú oleje do kúpeľa. Čo pre muža? Voda po holení, sprchový gél – obľúbené 3v1, sprej antiperspirant, …

Výber darčekov je naozaj obrovský. Kozmetické balíčky vynikajú svojou pestrosťou a praktickosťou. Sú to naozaj univerzálne darčeky pre všetky vekové kategórie, pre ženy, mužov aj deti. Nájdete v nich: mydlá, krémy, pleťové mlieka, penu do kúpeľa, sprchový gél, vlasové šampóny, parfémy, … jednoducho široký výber kozmetických výrobkov. Kozmetické balíčky nikdy nesklamú!

Ako darček zabaliť?

Štýlové originálne darčekové balenie tiež poteší, nakupujúcim ušetrí prácu s balením. A keď na pultoch predajní, či na internete, vidíte naozaj pekne a vkusne zabalený tovar, je len ťažké odolať! Platí staré známe, že obal predáva.

V poslednej dobe, keď sa stále hovorí o návrate k prírode, trend balenia darčekov smeruje k prírodným materiálom, prípadne k materiálom, ktoré nájdete bežne doma a takýmto spôsobom ich môžete zrecyklovať. Využite svoju fantáziu, kreativitu a rôzne šikovné triky a máte darček zabalený za pár minút a doslova pár centov.

Váš darček bude takto veľmi osobný, obsahovo a hlavne balením unikátny.

Pár tipov:

  • Stačí obyčajný hnedý baliaci papier, prípadne noviny, či časopisy, doplnené farebným papierom, a napríklad nejakými vlastnoručne vyrobenými pečiatkami.
  • Farebné stuhy vedia neuveriteľne oživiť balenie.
  • Na prechádzke parkom, či v záhrade určite nie je problém nazbierať pár listov, vetvičiek, konárikov a takto ozvláštniť balenie.

cheap jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap jerseys from chinacheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap mlb jerseyscheap nfl jerseys