Valentínske prekvapenia 01.02.2019

https://www.tevos.sk/wp-content/uploads/2019/02/valentin.jpg

Sviatok zamilovaných je ten správny čas, kedy môžeme našim milovaným spríjemniť deň. Kytica, plyšák, kino či reštaurácia – to sú veci, ktoré fungujú, ale… v závere vám dáme skutočne ORIGINÁLNY NÁPAD!

Muži, dáme vám 3 rady

Pozornosť, pozornosť a opäť pozornosť. Prejaviť pozornosť môžete viacerými spôsobmi. Kvet je klasika, určite tým nič nepokazíte, práve naopak. Ale, ak chcete byť kreatívnejší, môžete pripraviť niečo originálnejšie. Napíšte pár slov, ak zrovna nesypete rýmy z rukáva, nevadí…. Dôležité je, nech je to od srdca a osobné. Použite napríklad slová z obľúbenej pesničky, celkový efekt môže dotvoriť spoločná fotka. Čo poviete? Darček vo forme malého parfému môže byť už len čerešnička na vašom „valentínskom koláčiku“.

Ženy, poďte do toho!

Vlasy – koruna krásy! Veď čo pôsobí na prvý pohľad viac sexi ako krásne upravené vlasy, odvážna ale vkusne zvolená farba alebo kreatívny účes? Ak si k tomu vhodne upravíte tvár, máte u svojej polovičky vyhraté. Nehovoriac o tom, ako vám stúpne sebavedomie, keď na každom kroku budete počúvať: „Dnes ti to to veľmi pristane!“

Úžasných farieb na vlasy a prípravkov na tvár a pleť je pritom neúrekom. Veď viete, že niekedy je problém v záplave značiek si vôbec vybrať.

Ak váhate, radi vám s výberom poradíme v ktorejkoľvek predajni TEVOS.

Chcete byť skutočne originálny?

Chcete svoju polovičku prekvapiť naozaj „uleteným“ darčekom? Kúpte spoločný výlet, letenka ako darček posadí na zadok určite každého.

Valentínsky výlet do romantických destinácií ako Rím, Barcelona, Paríž alebo Miláno nemusí stáť veľa, stačí sa porozhliadnuť po webe a nájdete ponuky už od 19 EUR na jeden let. Ak si zladíte viaceré destinácie, môžete tak navštíviť tie najromantickejšie miesta Európy v rozmedzí pár dní.


cheap jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap jerseys from chinacheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap mlb jerseyscheap nfl jerseys