PERSIL DISCS 4V1 07.10.2019

https://www.tevos.sk/wp-content/uploads/2019/10/PERSILLLLLL.jpg

Persil Discs: prvé štvorkomorové kapsuly na pranie

Oblečenie odzrkadľuje všetky aktivity, s ktorými sa počas dňa stretneme. V koši na pranie tak končí hromada špinavých a prepotených tričiek, svetrov, košieľ. Spoločnosť Henkel Slovensko teraz prináša na trh novinku s jedinečnou technológiou, ktorá sa popasuje s nečistotami aj opotrebovaním oblečenia.

Štvorkomorové kapsuly Persil Discs 4in1 sú synonymom dokonalej starostlivosti a šetrenia času. Persil Discs sú vôbec prvé štvorkomorové pracie kapsuly na trhu. Každá komora v sebe ukrýva jednu funkciu, ktorá pomáha udržiavať oblečenie stále v rovnako dobrej kondícii, ako keď ste ho kúpili. V jednej komore je unikátna zmes enzýmov, ktorá si poradí aj s tými najodolnejšími škvrnami a nečistotami. Druhá obsahuje účinné polyméry a tie dokážu rozjasniť oblečenie až o 50%. Súčasťou tretej komory sú vonné zmesi, ktoré sú zárukou dlhotrvajúcej sviežosti. Posledná – štvrtá komora – sa stará o vlákna a zachováva pôvodný stav oblečenia. Všetky komory tak vytvárajú dokonalý celok, ktorého výsledkom je účinná receptúra pre prvotriednu starostlivosť o oblečenie.

Výhodou kapsúl je tiež šetrenie času, keďže nemusíte venovať minúty správnemu dávkovaniu pracích prostriedkov. Kapsulu jednoducho vložíte do prázdnej práčky a následne pridáte oblečenie. Potom len spustíte vhodný prací cyklus a po jeho skončení sa môžete tešiť na čistú a sviežu bielizeň.


cheap jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap jerseys from chinacheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap mlb jerseyscheap nfl jerseys