Novinka DERMAxPro od Head & Shoulders 08.07.2022

https://www.tevos.sk/wp-content/uploads/2022/07/baner-280x100mm-JPG-scaled-1.jpg

Produkty firmy Head & Shoulders pomáhajú už dlhé roky našim zákazníkom bojovať proti problémom s lupinami a suchou pokožkou. Za dlhé roky pôsobenia sa stali obľúbeným pomocníkom v domácnostiach a preto mnohých poteší, že aj na našich predajniach nájdete novinku DERMAxPRO – starostlivosť v boji proti lupinám s radou HYDRATE, REPAIR, SOOTHE and STRENGTH.

Vedeli ste, že suchá pokožka hlavy nie je len suchá, ale aj oslabená?

DermaX PRO šampón proti lupinám a starostlivosť o pokožku hlavy pomáha posilniť prirodzenú bariéru pokožky. Vďaka hydratačnej receptúre obohatenej o látky vyživujúce pokožku hlavy ako argánový olej, avokádový olej, aktívne aloe, vitamín E, či klinicky testovanej aktívnej zložke Piroctone Olamin, pomáha udržiavať jej lepšiu kvalitu a tým aj jej vzhľad.

Dokonalá starostlivosť o suchú pokožku hlavy

Kombinácia šampónu proti lupinám DERMAxPRO, kondicionéru a hydratačného prípravku na pokožku hlavy spoločne podporujú jej dokonalú hydratáciu a zároveň ju chránia pred vysúšaním a lupinami. Vďaka trojkrokovej starostlivosti od Head & Shoulders je hydratácia pokožky hlavy uzamknutá až na 72 hodín.

Vyberte si tu správnu radu

DERMAxPRO ponúka na výber štyri rady, podľa intenzity poškodenia a sprievodných problémov. Produkty sú určené nie len pre ľudí so suchou pokožkou hlavy, ale aj pre ľudí s oslabenými vlasmi či svrbiacou pokožkou hlavy.

HYDRATE – je určený pre ľudí so suchou pokožkou hlavy, ktorá je hydratovaná vďaka aktívnej aloe, vitamínu E a kokosovému mlieku.

SOOTHE – je určený pre ľudí so suchou a svrbiacou pokožkou hlavy. Tento rad, obohatený o výťažok z kaktusu, utišuje a upokojuje pokožku hlavy. Balzám na pokožku hlavy obsahuje upokojujúcu alou, známu svojimi hydratačnými vlastnosťami.

REPAIR – je pre ľudí so suchou až veľmi suchou pokožkou hlavy. Doplňuje hydratáciu aj tej nejsuchšej pokožke vďaka zloženiu z arganového a avokádového oleja.

STRENGTH – je na suchú pokožku hlavy a oslabené vlasy. Tento rad je obohatený o výťažok z bambusu, ktorý je známy svojimi posilňujúcimi vlastnosťami.

Neváhajte a vyskúšajte už dnes produkty z rady DERMAxPRO a presvedčte sa vlastnej koži, že to naozaj funguje. S výberom tej správnej rady vám ochotne pomôžu naše predavačky.

Nina Herelová


cheap jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap jerseys from chinacheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap mlb jerseyscheap nfl jerseys