Gliss kur šampón + kondicionér 25.06.2018

https://www.tevos.sk/wp-content/uploads/2018/06/IMG_20170413_131228-1.jpg

Výrok, že vlasy sú pre každú ženu korunou krásy je všeobecne známy a pravdivý.

Nie každá žena má však to šťastie, že sa môže popýšiť krásnymi, bohatými a zdravými vlasmi. Tam, kde príroda bola skúpa, však môžu pomôcť šampóny, kondicionéry a masky na vlasy.

Gliss kur šampón a expresný regeneračný kondicionér je predovšetkým určený pre slabé a jemné vlasy. Receptúra s Fiberbond Komplexom dodáva vlasom objem a obnovuje vnútorné vlasové väzby.

Blondínky, brunetky, červenovlásky, vlasy jemné, či pevné, vlasy suché aj mastné. Vlasy, ktoré vás okúzlia, alebo vám pri pohľade do zrkadla vyhŕknu slzy. Ako si pomôcť a mať krásne vlasy?

Okrem výberu vhodného šampónu pre vaše vlasy je nevyhnutné riadiť sa pár radami, ktoré kvalitu vašich vlasov určite zlepšia a vy sa budete cítiť lepšie a sebavedomejšie.

  • Vlasy určite neumývajte každý deň – pokožka na hlave a vlasy sa rýchlejšie mastia.
  • Nepoužívajte príliš veľa šampónu a je nutné šampón dôkladne opláchnuť.
  • Neumývajte si vlasy horúcou vodou – pokožka na hlave a vlasy sa vysušia a tvoria sa lupiny.
  • Nečešte si vlasy, keď sú mokré, pretože dochádza k ich roztrhnutiu a zničeniu. Vlasy treba prečesať pred umývaním.
  • Po umytí nie je nutné prudko trieť vlasy uterákom, najlepšie je nechať vlasy voľne uschnúť a fén používať len príležitostne.
  • Strava je tiež dôležitá – z jedálnička treba odstrániť vyprážané a mastné jedlá, obmedziť cukor, biele pečivo, konzervované potraviny.

cheap jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap jerseys from chinacheap mlb jerseyscheap nhl jerseyscheap jerseyscheap nfl jerseyscheap mlb jerseyscheap nfl jerseys